Nie powinieneś przegapić tej podstawowej porady na temat witamin i minerałów

 

Nie ma sposobu, aby utrzymać swoje ciało, niż nauczyć się tego, czego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania.

Większość ludzi nawet nie rozumie, od czego zacząć swoją krzywą uczenia się. Ten artykuł może pomóc w zdobyciu potrzebnej wiedzy.

Twoje kości polegają na wapniu, aby pozostać silnym. Potrzebujesz witaminy D, dieta aby wchłonąć wapń. Możesz uzyskać go na wiele sposobów, w tym światło słoneczne, jedzenie i suplementy. Każda z tych substancji pomaga zwiększyć wchłanianie wapnia przez organizm.

Mleko i światło słoneczne mogą pomóc w pozyskiwaniu źródeł witaminy D. Jeśli nie pijesz mleka i nie wychodzisz na zewnątrz, być może będziesz musiał wziąć suplement witaminy D. Witamina D jest ważna dla ochrony kości i utrzymuje ją silną.

Żelazo jest niezbędne do utrzymania czerwonych krwinek. Te komórki są najważniejsze; przenoszą tlen do obszarów twojego ciała. Kobiety zazwyczaj potrzebują większej dawki żelaza. W diecie możesz być żelazem, jeśli czujesz się wyczerpany lub masz trudności z oddychaniem.

Ryboflawinę i witaminę B2 można znaleźć w zielonej fasoli, znanej również jako ryboflawina, banany, zielona fasola i produkty mleczne. Ryboflawina jest ważna w profilaktyce zaćmy, niedokrwistości, zaćmy i niedokrwistości.

Witamina A jest ważna, ponieważ jest przeciwutleniaczem, który wzmacnia układ odpornościowy i spowalnia starzenie się skóry. Jednak duże dawki mogą być toksyczne, więc trzymaj się około 2300 IU. Możesz uzyskać witaminę A z squash, squash i ciemnozielonych liści.

Suplementy są bardzo ważne w przeszłości. Prosta multiwitamina może pomóc Ci rozpocząć dzień od razu.

Niektóre kobiety przyjmują te witaminy, gdy nie są w ciąży, ze względu na ich pozytywny wpływ na włosy i włosy. Może to być toksyczne, jeśli nie jest to świetny pomysł dla kobiet po menopauzie, ponieważ zazwyczaj są one zbyt wysokie w odpowiedniej dawce.

Witamina C jest bogata w takie rzeczy jak owoce cytrusowe oraz inne warzywa i owoce. Suplementy są dobre dla osób, które nie otrzymują zalecanej dziennej diety w swoim jedzeniu. Ta witamina jest wszechstronna, ponieważ pomaga w chorobach dziąseł, chorobach dziąseł, wrzodach żołądka, trądziku i infekcjach skóry. Ponadto badania pokazują, że witamina C pomaga osobom z chorobą Alzheimera, ADHD i demencją.

Możesz dodać zdrowy posiłek, przyjmując doustnie witaminy i minerały w postaci kapsułek lub proszku.

Porozmawiaj ze swoim lekarzem, aby dowiedzieć się, że twoje ciało ma mało niedoborów składników odżywczych. Pomoże to w tworzeniu pąka.

Zawsze zadawaj sobie pytanie, jakie jest źródło wszelkich informacji na temat suplementów mineralnych i witaminowych. Zawsze kwestionuj motywy informacji, które otrzymujesz. Jeśli masz wątpliwości, porozmawiaj z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek suplementu.

Mangan jest cudowną witaminą, którą należy regularnie przyjmować w zalecanych dawkach. Mangan pomaga kościom dobrze się formować, jednocześnie dbając o gojenie się ran. Służy również do przyspieszenia procesu metabolicznego. Mangan jest w pełnych ziarnach, migdałach, pełnych ziarnach i czarnych lub zielonych herbatach. Możesz także znaleźć suplementy manganu w Internecie lub w sklepach, w których sprzedawane są witaminy.

Niektóre leki mogą mieć negatywny wpływ na witaminy. Niektóre potencjalne interakcje zagrażają życiu. Porozmawiaj z farmaceutą przy zakupie leków dostępnych bez recepty, aby sprawdzić, czy nie wystąpią działania niepożądane.

Zdrowie powinno być priorytetem i ważne jest, aby zrozumieć, jak osiągnąć dobry stan zdrowia. Sposobem na to jest pełne zrozumienie, jakie witaminy i suplementy mogą dla Ciebie zrobić, i najlepszy sposób na ich zbliżenie. Jak najszybciej zastosuj wszystkie informacje, których się tutaj nauczyłeś. Dzięki temu będziesz w doskonałej formie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.