Portale randkowe opinie

O portalach randkowych słyszy się różne rzeczy. Ich przeciwnicy uważają, że miłości nie szuka się w sieci. Choć na pytanie gdzie się jej szuka, nie są zwykle w stanie udzielić odpowiedzi. Za to zwolennicy głośno chwalą swoje ulubione portale randkowe i twierdzą, że można tam znaleźć nie tylko miłość, ale również interesujących ludzi.

Portale randkowe – opinie

W zależności od tego o jakim portalu mowa, ich przeciwnicy zawsze znajdą jakiś argument, który łatwo można podważyć. Najczęściej pojawiają się komentarze na temat tego, że nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie. Taki stereotyp z pewnością bierze się z licznych kampanii społecznych na temat wykorzystywania nieletnich w sieci. I nijak się ma w świecie osób pełnoletnich i dorosłych. Na serwisach randkowych jest weryfikacja i każde fałszywe konto albo użytkownik naruszający zasady zostaje usunięty. Na stronach podaje się niektóre dane, pomagające uwiarygodnić osobę, a intensywna wymiana wiadomości daje podstawy do poczucia bezpieczeństwa i decyzji o spotkaniu. Są również zdjęcia. W końcu w prawdziwym życiu też można trafić na osobę, która będzie nam chciała zrobić krzywdę.

Skąd się biorą negatywne opinie?
Zwykle z ludzkiej niewiedzy. Niestety żyjemy w kraju, w którym ludzie krytykują coś czego nie znają i tak się właśnie dzieje z portalami randkowymi. Osoby, które miały okazję korzystać z takich serwisów, nierzadko poznały swoją miłość. Nie można krytykować chęci poznania drugiego człowieka, zwłaszcza jeśli wyniknie z tego coś dobrego. Opinie użytkowników o portalach randkowych takich jak sympatia.pl czy edarling są pozytywne, dzięki nim ludzie znajdują swoje drugie połówki.

Czy portale randkowe są bezpieczne?
Zanim dojdzie do spotkania, można pisać i komunikować się przez portal i telefonicznie tak długo, aż zapadnie decyzja o spotkaniu. Zwykle ludzie nie spotykają się z innymi jeśli nie czują się bezpiecznie. W sieci jest się anonimowym jedynie pozornie. W obecnych czasach nie trzeba włożyć zbyt wiele trudu w to aby sprawdzić tożsamość danej osoby. Portale randkowe cieszą się pozytywnymi opiniami w kwestii poczucia bezpieczeństwa swoich użytkowników. To popularny sposób na poznanie drugiej osoby, która ma podobne upodobania i oczekiwania od życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.